Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Inomhuspool |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Vattenpark Vattenrutschkanor | Spa & Hälsocenter Ångrum |
| Mat/Dryck Bar/lounge | Barnvänligt Barnpool Spelrum | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet |
Det bekväma hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030 ligger 3 km från Clube Privé. Det har ångbad, bastu och varma offentliga bad. Detta hotell ligger ungefär 30 minuters promenad från Caldas Novass centrum.
Gästerna kan också nå sevärdheter i närheten, inklusive Monumento das Águas, som finns cirka 10 minuters bilfärd bort. Från hotellet tar det 15 minuter med bil till Japanska trädgården. Det är 5 km från Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030 till flygplatsen Caldas Novas.
Rummen erbjuder även privata badrum som är utrustade med en separat toalett och en dusch.
Restaurangen Jardins diRoma Comercial ligger intill detta bekväma boende och serverar brasilianska rätter, mindre än 1 km bort.
- Lokala sevärdheter
- Monument Hot Waters850 m
- Jardins diRoma450 m
- Zuum Disco Club1,7 km
- Monumento das Águas1000 m
- SESC Caldas Novas1,6 km
- diRoma Acqua Park850 m
- 7a Arte Cine Stadium1,8 km
- 1ª Casa de Caldas Novas1,4 km
- Jardins Acqua Park250 m
- Flygplatser
- Caldas Novas Flygplats4,4 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- 24-timmars säkerhet
- Omklädningsrum
- Brandsläckare
- Kortåtkomst
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Bar/lounge
Aktiviteter och avkoppling
- Inomhuspool
- Strandparasoll
- Solsängar
- Vattenpark
- Bastu
- Ångrum
- Fitnesscenter
- Termiska bad
- Offentligt bad
Service
- Rumsservice
- Hushållning
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
- Barnpool
- Vattenrutschkanor
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030?
Det tar 30 minuter till fots att komma från hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030 till centrum. - ✈
Var ligger den närmaste flygplatsen till hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030?
Mellan Caldas Novas flygplats och hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030 är det 5 km. - ❓
Finns det parkeringsplatser vid hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030?
Parkering finns på hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030 gratis. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030?
Gästerna på hotellet Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 030 måste checka ut till 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på detta hotell?
Det genomsnittliga priset för ett rum i detta hotell är 85$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - ❓
Erbjuder resorten bekvämligheter för funktionsvarierade?
Ja, resorten har tillgång till rullstol och handikappanpassade rum. För speciella önskemål rekommenderar vi att du ringer i förväg för att bekräfta.